Er komt een live-action Tom en Jerry film en onze jeugd komt weer terug!

Veronica Superguide logo
Veronica Superguide logo
Er komt een live-action Tom en Jerry film en onze jeugd komt weer terug!

Er komt een live-action Tom en Jerry film en onze jeugd komt weer terug!

|
|

Laatste update:

Nieuws in de categorie 'nog nooit over nagedacht maar nu denken we aan niets anders meer': de allerbekendste kat en muis óóit, Tom en Jerry, krijgen een eigen live-actionfilm!

We kunnen wel stellen dat iedereen in zijn jeugd wel een keertje Tom en Jerry heeft gezien. En ons jeugdsentiment krijgt binnenkort een keiharde impuls met deze live-action film over de iconische kat en muis. Eerder vochten de twee aartsrivalen het al uit in talloze animatiefilms en -series van Hanna-Barbera. 

Ride Along?!

De regisseur is een, euhm, interessante keuze: Tim Story, van de Kevin Hart-hit Ride Along, zo meldt Screenrant. Hij stond ook achter de camera bij de ultieme floppers Fantastic Four (2005) en het vervolg met de oh zo originele naam Fantastic 4: Rise of the Silver Surfer. Dat belooft wat! 

Live-action-verslaving

Animatiefilms en -series die een 'echte' make-over krijgen is Hollywoods nieuwste verslaving. Niet dat we klagen, Disney, een live-action-junkie, bewees eerder met The Jungle Book en Beauty and the Beast al dat het kan. In 2019 komt er nog een shitload aan nieuwe live-action-knallers aan, met Aladdin en The Lion King.

Het is nog niet bekend wanneer de Tom en Jerry-film uitkomt. 

Lees verder